Kursy żeglarskie

  • KURSY ŻEGLARSKIE NA STOPNIE ŻEGLARZA JACHTOWEGO LUB JACHTOWEGO STERNIKA MORSKIEGO

ŻEGLARZ JACHTOWY

już od 700 zł

żeglarz jachtowy

Uprawnienia

  • prowadzenie jachtów żaglowych po wodach śródlądowych
  • prowadzenie jachtów żaglowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu w porze dziennej

JACHTOWY STERNIK MORSKI

już od 950 zł

jachtowy sternik morski

Uprawnienia:

  • prowadzenie jachtów żaglowych po wodach śródlądowych
  • prowadzenie jachtów żaglowych o długości kadłuba do 18 m po wodach morskich

Kursy żeglarskie – oferta dodatkowa

Szkolenia specjalistyczne


Kursy żeglarskie – kilka słów o nich

Serdecznie zapraszamy na szkolenia na stopnie żeglarskie Polskiego Związku Żeglarskiego  oraz międzynarodowe certyfikaty International Sailing Schools Assocciation. W szkoleniu może uczestniczyć każdy. Niezależnie od wieku i doświadczenia..

Wszystkie organizowane przez nas kursy żeglarskie prowadzą wysokiej klasy instruktorzy PZŻ i ISSA, pedagodzy, dydaktycy oraz doświadczeni żeglarze praktycy. Elementy praktyczne kursu przeprowadzamy na odpowiednio przystosowanych jednostkach balastowych jak i mieczowych wyposażonych w silniki stacjonarne i przyczepne. Liczna flota pozwala na zapoznanie z różnorodnością rozwiązań konstrukcyjnych i wyposażenia współczesnych jachtów.

Kursy żeglarskie, oferowane przez naszą szkołę, nie mają jednak na celu jedynie przygotowania do egzaminu, ale przede wszystkim wspólne uczenie się żeglarstwa, które traktujemy jak piękną i wspaniałą choć wymagającą sztukę.
Proces szkolenia wspieramy licznymi pomocami naukowymi, prezentacjami multimedialnymi, animacjami itp. Każdy po zapisaniu się na kurs żeglarski, otrzymuje także dostęp do bogatej bazy materiałów szkoleniowych opracowanych przez naszych instruktorów. Jest to niezastąpione narzędzie pozwalające zapoznać się z zakresem szkolenia jak i powtarzania i utrwalania zagadnień omawianych na zajęciach.

Mimo iż prowadzone przez nas kursy żeglarskie mają swoje określone ograniczenia czasowe, zależne od wybranego trybu, w ramach jednej opłaty, uczymy „do skutku”. Oznacza to, że nasza szkoła żeglarska poszczycić się może niemal stu procentową zdawalnością a sam egzamin przebiega w miłej i przyjemnej atmosferze. Przeprowadzamy też egzaminy próbne o charakterze wewnętrznym.

Prowadzone przez nas kursy żeglarskie to także doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości i przyjaźni oraz przeżycia niezapomnianej przygody.

Osobom z głębi kraju i zagranicy oferujemy noclegi w współpracujących z nami hotelach, hostelach i pensjonatach zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie Mariny Gdynia na bardzo preferencyjnych warunkach.  Polecamy też współpracujące z nami restauracje w pobliżu portu jachtowego. Oferujemy także bardzo dogodne warunki finansowe.

Serdecznie zapraszamy
Służymy naszą wiedzą, pasją i wieloletnim doświadczeniem.

 

Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia i kursy żeglarskie. Załoga 4WINDS.