Nasza kadra

Kapitan

Krzysztof Piwnicki „Jack Sparrow”

Kapitan jachtowy i motorowodny, Master of Yacht ISSA. Instruktor żeglarstwa PZŻ, instruktor żeglarstwa ISSA. Dyplomowany nauczyciel. Ratownik górski. Żeglarz, narciarz, alpinista, spadochroniarz, płetwonurek, podróżnik. Życie jest zbyt krótkie, by czekać z czymkolwiek do jutra.


Instruktorzy / Skipperzy

Maciej Koziorowski „Macias”

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, instruktor Polskiego Związku Żeglarstwa, wieloletnie doświadczenie na morzu i śródlądziu. Młodszy instruktor żeglarstwa, jachtowy sternik morski, motorowodny sternik morski, ratownik WOPR. Młodość na twarzy, woda we krwi.


Szymon Pielecki „Kapitan Bomba”

Absolwent Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa na Politechnice Gdańskiej, specjalności budowa okrętów i jachtów. Uprawnienia:Jachtowy Sternik Morski, Starszy Sternik Motorowodny, Instruktor Żeglarstwa, Młodszy Ratownik WOPR. Bezkrytycznie uwielbia wszystko na czym się pływa i po czym się pływa. Pływa bo lubi, gdzie się da, na czym się da i kiedy się da.


Michał Kapa ‚Kudłaty’

Kapitan jachtowy i motorowodny, mechanik. Instruktor żeglarstwa. Doświadczony skipper.


Piotr Miszkiewicz

Żeglarz, z zamiłowania fotograf i snowboardzista, absolwent Politechniki Gdańskiej. Jachtowy sternik morski, motorowodny sternik morski, młodszy instruktor żeglarstwa, SRC (RYA), STCW . Wake up. Work hard. Kick ass. Be kind. Repeat.


Dariusz Borowiak „Daras”

Sternik jachtowy, Instruktor PZŻ, absolwent Akademii Morskiej Wydziału Nawigacji. Doskonały praktyk i teoretyk. Najbardziej zawiłe arkana żeglarskiego rzemiosła potrafi przekazać w sposób ciekawy i zrozumiały nawet dla zwykłego „szczura lądowego”. Z zamiłowania żaglomistrz. Doskonale czuje się zarówno na morzu, jak i na śródlądziu.
Wie co mówi, a mówi dużo, choć zawsze na temat. No prawie…