Rejsy morskie

REJSY MORSKIE


rejsy morskie


Organizowane przez nas rejsy to doskonały sposób na spędzenie czasu, przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania nowych znajomości oraz możliwość zdobycia doświadczenia i podniesienia swoich żeglarskich umiejętności. Zapraszamy na nie też wszystkich tych, którym brakuje godzin stażowych niezbędnych do uzyskania stopnia jachtowego sternika morskiego.

Naszą  specjalnością są rejsy morskie po wodach Morza Bałtyckiego.


Najbliższe rejsy morskie


Zapraszamy na:

W naszej ofercie przygotowaliśmy kilka rodzajów rejsów co nie oznacza, że np w rejsie turystycznym nie mogą wziąć udziału osoby, którym zależy na stażu lub też na zdobyciu doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu jachtu a z powodów np. czasowych nie może uczestniczyć w rejsie kapitańskim. Tak więc mimo przedstawionego w naszej ofercie podziału i pewnej specyfikacji rejsów jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby i oczekiwania.


Wszystkie nasze rejsy prowadzą doświadczeni kapitanowie i instruktorzy z bogatym doświadczeniem żeglarskim i dydaktycznym.

Systemy w których szkolimy.

xxxx


Rejsy morskie w 4 WINDS odbywają się na nowoczesnych jednostkach typu Delphia, Bavaria itp. Nasze jachty są doskonale wyposażone i przygotowane. W sprawie czarteru jachtów na nasze rejsy morskie, współpracujemy z firmą BalticaYachts.


Wszystkie nasze rejsy morskie poprzedzone są odprawą nawigacyjną, odprawą bezpieczeństwa i zapoznaniem się z jachtem itp. Chętni mogą w ich trakcie samodzielnie manewrować jednostkami, wprowadzać jednostki do portu, prowadzić nawigacje itp. Stanowią one zatem doskonałą możliwość zdobycia doświadczenia i żeglarskiej praktyki.