Ranking wkrętarek

Wkrętarka akumulatorowa czy wiertarko wkrętarka, to urządzenie, które może przydać się w niejednej sytuacji. Remonty, naprawy albo skręcanie mebli wkrętarką, to znaczne ułatwienie i wygoda. Jaką wkrętarkę wybrać? Przedstawiamy ranking wkrętarek, na które z pewnością warto zwrócić uwagę.

Najlepsze wkrętarki

Zanim przedstawimy pełny ranking wkrętarek, umieszczony w kolejnej sekcji „wkrętarki ranking”, na początek przedstawiamy krótkie podsumowanie, zawierające – naszym zdaniem – najlepsze wkrętarki:

Produkt premium

Najlepsza wkrętarka dla użytkowników, którzy przewidują częstą i intensywną pracę przy użyciu wkrętarki. Jej niezwykle wydajny bezszczotkowy silnik i aż 2 pojemne akumulatory w zestawie czynią ją sprzętem, który może wzbogacić nawet ranking profesjonalnych wkrętarek.

Nasza rekomendacja

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa, która w tej kategorii cenowej zaskakuje swoją funkcjonalnością, a do tego ma całkiem dobre parametry związane z maksymalnym momentem obrotowym i maksymalną prędkością. Jeśli nie czujesz przekonania do urządzeń akumulatorowych, być może zmienić swoje podejście wiedząc, że akumulator w tym sprzęcie nie ulega samorozładowaniu, a pojemność baterii nie zmniejsza się w miarę kolejnych cykli ładowania. To sprzęt na lata.

Gratka dla portfela

Ciężko jest znaleźć wiertarko wkrętarkę w tej półce cenowej, która nadaje się do tak wielu zastosowań i wyposażona jest w funkcje, występujące zazwyczaj w droższych urządzeniach. Jest to wiertarko wkrętarka sieciowa, a więc w tym przypadku nigdy nie czeka Cię niemiła niespodzianka z rozładowanym akumulatorem w chwili, w której akurat najbardziej potrzebujesz tego urządzenia.

Zapraszając do zapoznania się z naszym rankingiem wkrętarek, przedstawiamy najlepsze wkrętarki i najlepsze wiertarko wkrętarki ujęte w naszym zestawieniu, wraz z ich najważniejszymi parametrami:

Tabela porównawcza produktów

Spis treści

Wkrętarki ranking

Poszukując dobrej wiertarki, warto przejrzeć test wkrętarek, ranking wkrętarek czy ranking wiertarko wkrętarek. Poniżej zamieszczamy nasz ranking wkrętarek, który podzieliliśmy na dwie sekcje: wkrętarki akumulatorowe
i wiertarko wkrętarki.

Wkrętarki akumulatorowe ranking

Dobra wkrętarka akumulatorowa to podstawa wydajnej pracy, a zatem prezentujemy ranking wkrętarek akumulatorowych polecanych przez użytkowników.

Black & Decker AS36LN

To idealna wkrętarka akumulatorowa dla tych, którzy od czasu do czasu będą mieli potrzebę użyć jej do wykonania prac domowych i nie chcą inwestować w drogi sprzęt. Praktyczny wysuwany uchwyt magnetyczny, niewielkie rozmiary, oraz aż 10 końcówek wkrętarskich w zestawie, czyni to urządzenie idealnym do drobnych napraw czy remontów.

Bosch GSR 18-2-LI PLUS

To kolejna wkrętarka akumulatorowa 18V, która dobrze sprawdzi się w domowych zastosowaniach. Na wyróżnienie zasługuje jej system elektronicznej ochrony ogniw oraz silnika, który gwarantuje urządzeniu długą żywotność, a nas zwalnia z konieczności analizowania, czy sprzęt nie jest zbytnio przeciążony. Niestety jednak, w akumulator do tego modelu musisz zaopatrzyć się sam.

DeWalt DCF620D2K

Jeśli interesują Cię najmocniejsze wkrętarki akumulatorowe, ten model, przeznaczony dla profesjonalistów, z pewnością wzbudzi Twoje zainteresowanie. Jest on doskonale przystosowany do długiej i intensywnej pracy – nie nagrzewa się, ma bardzo wydajny bezszczotkowy silnik i aż 2 akumulatory Li-Ion 18 V w zestawie, o pojemności 2,0Ah każdy.

Wiertarko wkrętarka ranking

W naszym rankingu wiertarko wkrętarek prezentujemy polecane wiertarko wkrętarki, których cena – naszym zdaniem – jest adekwatna do oferowanych parametrów.

Graphite 58G792

Jeśli poszukujesz wielofunkcyjnej wiertarko wkrętarki, ten model może Cię zaciekawić. Dodatkowo mile zaskoczy Cię jej niska cena. Prezentowane urządzenie możesz wykorzystać do wiercenia w drewnie, metalu, ceramice, sztucznych tworzywach, ale także do zwykłego montażu mebli lub mocowania przedmiotów na ścianie. Wiertarko wkrętarka zasilana jest elektrycznie.

Bosch PSR 1800 LI-2

To solidna wiertarko wkrętarka 18V wyposażona w szereg funkcji, takich jak możliwość sterowania prędkością obrotową czy łatwą wymianą narzędzi. Jeśli potrzebujesz sprzętu, który praktycznie zawsze będzie gotowy do użycia, ta wiertarko-wkrętarka posiada akumulator, który nie ulega samorozładowaniu, a na dodatek jego pojemność nie maleje wraz z kolejnymi cyklami ładowania.

YATO YT-82786

Ta wiertarko wkrętarka akumulatorowa 18V z pewnością wpadnie Ci w oko, jeśli posiadasz już inne narzędzia akumulatorowe YATO, ze względu na inteligentny system 18V, dzięki któremu jeden akumulator będzie pasował także do reszty urządzeń. Prezentowany sprzęt umożliwia zarówno wkręcanie jak i wiercenie, oraz wiercenie udarowe.

Wybór odpowiedniej wkrętarki może okazać się trudnym zakupem. Mamy jednak nadzieję, że nasz ranking wkrętarek choć trochę ułatwi to zadanie, a poniżej zamieszczamy sekcję z przydatnymi informacjami, które podpowiedzą Ci na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań najlepszej wkrętarki.

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Najlepsza wkrętarka akumulatorowa – jak wybrać?

Niektórzy mogą zastanawiać się, po czym poznać dobre wkrętarki lub wiertarko – wkrętarki. Oto główne parametry, na które powinno się zwracać uwagę:

Jaką wkrętarkę kupić?

W sklepach możemy napotkać niżej wymienione, główne kategorie wkrętarek:

Wkrętarka szczotkowa czy bezszczotkowa?

Wkrętarka szczotkowa i wkrętarka bezszczotkowa to określania odnoszące się do rodzaju umieszczonego w niej silnika. Dlaczego lepsze są wkrętarki bezszczotkowe?

Warto wpisać w wyszukiwarkę hasło „wkrętarka bezszczotkowa ranking”, aby ograniczyć poszukiwania tylko do sprzętów wyposażonych w nowoczesne silniki bezszczotkowe.

Wiertarka akumulatorowa czy wiertarko wkrętarka?

Osoby rozmyślające o zakupie wiertarki akumulatorowej często na dalszym etapie poszukiwań rozważają zakup wiertarko wkrętarki. Wybór kompaktowego urządzenia to dobre rozwiązanie, które pozwala ograniczyć ilość sprzętów i zaoszczędzić pieniądze. Wkrętarka akumulatorowa z funkcją wiercenia znacznie zwiększa możliwości jej zastosowania. Pamiętajmy, że oprócz wkręcania i wykręcania śrub, mamy również możliwość wykonywania otworów w materiałach.